Wycieczka "Wodami rzeki San" z szansą na Najlepszy Turystyczny Produkt Polski
2017-11-14

Jedna z wycieczek Biura Podroży BIESZCZADER została niedawno nominowana do reprezentowania Województwa Podkarpackiego w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Polski. Jest to wyjątkowa szansę, by to biuro, znane w Bieszczadach, które w sezonie letnim ma swój punkt w kultowej syrence na skrzyżowaniu w Polańczyku nad Soliną dostało najważniejszą nagrodę w turystyce, jaka może zostać przyznana w Polsce. Ale, żeby to się stało i ten cel został osiągnięty, to wszystko zależy od głosowania w internecie. Każdy państwa głos jest ważny i przybliża do celu. Wyniki zostaną ogłoszone dopiero na uroczystej gali w Warszawie 23 listopada o 19:00, gdzie BP Bieszczader zostało zaproszone.

Jaka atrakcja zostanie NAJLEPSZYM PRODUKTEM TURYSTYCZNYM POLSKI 2017? W październiku zostały wybrane najlepsze produkty turystyczny poszczególnych województw. Od kilku dni trwa głosowanie internautów. Województwo Podkarpackie reprezentuje wycieczka 1-dniowa Biura Podróży Bieszczader „WODAMI rzeki San!”. Jest to wyjątkowa atrakcja łącząca spływ kajakami z kuchnią regionalną, wędrówką do karmelu w Zagórzu oraz 2 godzinnym rejsem statkiem po niemal całym Zalewie Solińskim z degustacją win i serów bieszczadzkich. Więcej na:

Pierwszy raz w historii do konkursu zostało zgłoszone biuro podróży. Wybór nie jest bez powodu, gdyż nasz reprezentant ma dużo więcej podobnych niepowtarzalnych wycieczek i dba o promocję województwa na czele z Bieszczadami w bardzo szerokim zakresie.

Jak można oddać głos na produkt w konkursie na Najlepszy Turystyczny Produkt Polski??

  •  wejść na stronę https://www.polska.travel/pl/certyfikat-internautow2017
  •  kliknąć „nr 9”
  •  kliknąć „Zagłosuj na produkt”.

Co ważne i warte przypomnienia – głosować można codziennie do północy 19 listopada, 2017r !

Pokrótce przybliżamy w kilku zdaniach, kilka istotnych faktów na temat nominowanej wycieczki BT Bieszczader w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Polski.

Wycieczka 1-dniowa WODAMI rzeki San! to oferta łącząca atrakcje związane z wodą, górami i historią Bieszczad dla każdej grupy wiekowej. Każdy punkt programu jest związany z Sanem. Zaczyna się od SPŁYWU KAJAKAMI na najbardziej malowniczym odcinku z Sanoka do Mrzygłodu.

Podczas spływu każdy indywidualnie podejmuje decyzję czy chce płynąć 1h, czy dłużej 2:15h. Jeśli ktoś „boi się wody”, nie lubi pływać lub wybrał się z małymi dziećmi to idzie razem ze specjalnie wynajętym przewodnikiem na zwiedzanie SKANSENU w Sanoku. Następnie cała grupa zapraszana jest na POSIŁEK REGIONALNY, który zamawiany jest w restauracji w kształcie statku na brzegu rzeki. Turyści mają do wyboru hryczanyki (kotlety z mięsem i kaszą gryczaną) lub naleśniki.

Później przemieszczamy się autokarem do Zagórza, gdzie po pokonaniu 1,2 km docieramy do największych w Polsce RUIN KLASZTORU Karmelitów Bosych z 22 m wieżą widokową. Ostatnim punktem programu jest REJS STATKIEM po niemal całym Zalewie Solińskim aż do Olchowca, czyli pokonując 50 km! Łączymy opowiadanie historii Zalewu Solińskiego z DEGUSTACJĄ WIN i SERÓW bieszczadzkich kończąc o zachodzie słońca.

Zachęcamy wszystkich do głosowania, każdy głos jest ważny i przybiża do zdobycia głownej nagrody. Szczególnie, że nalezy pamietać jest to również znakomita promocja regionu Jeziora Solińskiego i Soliny, oraz całego województwa podkarpackiego i regionu Bieszczady.