solina-top
SOLINA - Bieszczadzkie Morze w portalu solina.info.pl - noclegi, domki, hotele, baza noclegowa

Solina - wydarzenia i aktualności w portalu solina.info.pl

Angela Gaber Trio w Oberży Biesisko
2011-12-22wydrukuj news

Oberża Biesisko zaprasza na koncert "Angela Gaber Trio" w czwartek, 29 grudnia, godz 20.00, wstęp 25 zł.

"Melodie dawnego czasu..." w wykonaniu ANGELA GABER TRIO to spotkanie zpiosenkami twórców, którzy odeszli m.in. Osiecka, Grechuta, Kofta,Zaucha. To nazwiska, które zapisały się w historii muzyki. Jednakwarto o nich wspominać, warto pamiętać i słuchać. "Melodie dawnegoczasu..." pozwalają choć na chwilę przenieść się w świat muzyki, którarozbrzmiewała jeszcze do niedawna. Jednak to nie wszystko. Tenniezapomniany wieczór dodatkowo uświetniła muzyka inspirowanaprzestrzenią dźwięków z różnych zakątków świata.

Poezja dźwięków
Proste historie, ciekawe aranżacje, wdzięczny repertuar stworzyływyjątkowy i energetyzujący kolaż muzyczny. Muzyczna wędrówka, mozaikadźwięków, osobowości. Subtelny wokal, krystaliczny saksofon,wirtuozyjna gitara - poezja dźwięków.

ANGELA GABER TRIO na Grechuta Festival Kraków 2011 zdobyło wyróżnieniew konkursie na interpretację piosenek Marka Grechuty. W Przemyślugrupa wystąpiła w składzie: Angela Gaber- vocal, Łukasz Sabat-saksofon, Alexander Chikmakow- gitara.

Angela Gaber - wokalistka liryczna, etniczna, jazzowa. Współpracowałaz: Lechem Dyblikiem- pieśń rosyjska, WIDYMO- zespół pieśni karpackiej,Tygiel Folk Banda- muzyka bałkańska, Matragona- etno folk, Caravana-muzyka świata, Kapela na Dobry dzień- muzyka Pogranicza, PawłemSteczkowskim- pieśni internowanych.

Łukasz Sabat - uczestniczy w wielu projektach muzycznych z różnychsfer muzyki. Inspiracje czerpie z każdego dobrego w jego uznaniubrzmienia od klasyki, przez, acid jazz, jazz, funky, brak-beat, aż podrum and bass i muzykę mocno eksperymentalną. Na swoim koncie ma wielewystępów w kraju i za granicą. Przez dłuższy okres czasu tworzyłmuzykę pod pseudonimem artystycznym Luke Klaris. Stylista ,wizażysta,analityk kolorysta.

Alexander Chikmakow - kompozytor, aranżer, improwizator i performer zAlmaty- Kazachstan. Porusza w elektroakustycznych konwencjachmuzycznych. Profesjonalny muzyk jazzowy i klasyczny. Nauczyciel gry nagitarze klasycznej. W latach 2002-2004 tworzył duo "Barokko"("Baroque") z V. Schahova (flet). 2005-2006 - występował wspólnie zArmanem Murzagalievem (skrzypce, USA). Od 2004 roku aktywny członekniezależnej grupy kreatywnej [antiparty gang] (Almaty, KZ), któraskupiła swoje wysiłki na promocji współczesnej sztuki multimedialnej wKazachstanie i Centralnej Azji.

Tomasz Beliński - Przemyskie Centrum Kultury Nauki ZAMEK
Komentarze do newsa:   dodaj swój komentarz


Wołkowyja noclegi
Polańczyk hotel
Statek Tramp Polańczyk
Domki Solina - Wołkowyja
Swobodne Wycieczki
Na Górce
Czadzie Sioło
Unitra Polanczyk
Domki Bukowiec
Chatka Wariatka Solina
Noclegi Nad Solina
Raj Helmuta
Caryńska Ustrzyki Górne
Terbowiec Ustrzyki Górne
Domki Solina
Apartamenty - Zajazd Pod Carynska
Solina | Wiadomości | Miejscowości | Atrakcje | Noclegi | Mapa Soliny | Polityka Prywatności | Kontakt

Serwis SOLINA info.pl używa pliki cookies. Korzystając ze strony Solina.info.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki.