solina-top
SOLINA - Bieszczadzkie Morze w portalu solina.info.pl - noclegi, domki, hotele, baza noclegowa

Solina - wydarzenia i aktualności w portalu solina.info.pl

Dni Gminy Solina 2017
2017-04-20wydrukuj news

W tym roku Solińska Majówka 2017, czyli bardziej znana jako Dni Gminy Solina odbędą się tak jak to miało miejsce w latach ubiegłych - w długi Weekend Majowy, ale potrwają tym razem aż pełne 5 dni ;-). Dni Gminy Solina rozpoczną się w sobotę 29 kwietnia, a zakończą w środę 3 maja 2017r.

Gmina Solina zaplanowała dla swoich mieszkańców, a także turystów przebywających i odpoczywających w tym czasie nad Soliną szereg atrakcji kulturalnych, artystycznych i sportowych.

Przez 5 dni począwszy od 29 kwietnia czekają na nas liczne wydarzenia sportowe i koncerty gwiazd muzyki. Pierwszego dnia w sobotę 29 kwietnia zapraszamy na korty tenisowe, do Polańczyka – na V Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego „O Puchar Gminy Solina”. Początek turnieju zaplanowano na godz. 9.

30 kwietnia w niedzielę, od godz. 16,30 zapraszamy do amfiteatru w Polańczyku, na muzyczny wieczór z Bieszczadzkim Graniem. Na koncercie wystąpią między innymi: Piotr Rogala Rogalik, Watra, Duet Gajda, Melisa Blues Band. Na koniec Bieszczadzkiego Grania wystąpi gwiazda wieczoru: Polaryzacja, a w międzyczasie będziemy mogli spróbować tradycyjnych potraw kuchni karpackiej, na równolegle odbywającym się Jarmarku Regionalnym zaplanowanym przez organizatora Dni Soliny.

1 maja w poniedziałkowe Święto Pracy zapraszamy ponownie do amfiteatru w Polańczyku. Od godz. 17,  na koncert pod tytułem Retro Gramy - wieczór coverowy, a wystąpią Strefa 50 i Beata Wiater. 1 majową gwiazdą wieczoru zostanie The Postman, a gościnie wystąpi: Chór Akademii Medycznej z Łodzi.

We wtorek 2 maja przenosimy się do miejscowości Solina, a dokeadnia na Górę Jawor – plaża. Gdzie od godz 10 będzie trwała impreza muzyczna Gwiazdy pod gwiazdami. Koncert Liber & Mateusz Mijal, a jako support wystąpi przed główną gwiazdą imprezy zespół Woli Ludzie.

Ostatniego dnia Solińskiej Majówki (3 maja 2017) ponownie powracamy do Polańczyka, na uroczyste obchody uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Tegoroczne Dni Gminy Solina zapowiadają się ciekawie, potrwają pełne pięć dni. Od soboty do środy, a przedłużona  majówka być może, w co głęboko wierzymy przełoży się na dużą frekwencje. Serdecznie zapraszamy.
Komentarze do newsa:   dodaj swój komentarz

Wołkowyja noclegi
Polańczyk hotel
Drozdowka nad Solina
Domki nad Soliną
komlowe Siolo
Kapio domki k/Soliny
Rabe noclegi
Statek Tramp Polańczyk
Czadzie Sioło
Domki Bukowiec
Nowy Dwor nad Solina
Domki Zawoz
Domki Zawóz
Noclegi Nad Solina
Zielony Ruczaj
Panorama Solina
Raj Helmuta
Domki Solina
Solina | Wiadomości | Miejscowości | Atrakcje | Noclegi | Mapa Soliny | Kontakt

Serwis SOLINA info.pl używa pliki cookies. Korzystając ze strony Solina.info.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki.