solina-top
SOLINA - Bieszczadzkie Morze w portalu solina.info.pl - noclegi, domki, hotele, baza noclegowa

Solina - wydarzenia i aktualności w portalu solina.info.pl

Dni Gminy Solina 2017
2017-04-20wydrukuj news

W tym roku Solińska Majówka 2017, czyli bardziej znana jako Dni Gminy Solina odbędą się tak jak to miało miejsce w latach ubiegłych - w długi Weekend Majowy, ale potrwają tym razem aż pełne 5 dni ;-). Dni Gminy Solina rozpoczną się w sobotę 29 kwietnia, a zakończą w środę 3 maja 2017r.

Gmina Solina zaplanowała dla swoich mieszkańców, a także turystów przebywających i odpoczywających w tym czasie nad Soliną szereg atrakcji kulturalnych, artystycznych i sportowych.

Przez 5 dni począwszy od 29 kwietnia czekają na nas liczne wydarzenia sportowe i koncerty gwiazd muzyki. Pierwszego dnia w sobotę 29 kwietnia zapraszamy na korty tenisowe, do Polańczyka – na V Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego „O Puchar Gminy Solina”. Początek turnieju zaplanowano na godz. 9.

30 kwietnia w niedzielę, od godz. 16,30 zapraszamy do amfiteatru w Polańczyku, na muzyczny wieczór z Bieszczadzkim Graniem. Na koncercie wystąpią między innymi: Piotr Rogala Rogalik, Watra, Duet Gajda, Melisa Blues Band. Na koniec Bieszczadzkiego Grania wystąpi gwiazda wieczoru: Polaryzacja, a w międzyczasie będziemy mogli spróbować tradycyjnych potraw kuchni karpackiej, na równolegle odbywającym się Jarmarku Regionalnym zaplanowanym przez organizatora Dni Soliny.

1 maja w poniedziałkowe Święto Pracy zapraszamy ponownie do amfiteatru w Polańczyku. Od godz. 17,  na koncert pod tytułem Retro Gramy - wieczór coverowy, a wystąpią Strefa 50 i Beata Wiater. 1 majową gwiazdą wieczoru zostanie The Postman, a gościnie wystąpi: Chór Akademii Medycznej z Łodzi.

We wtorek 2 maja przenosimy się do miejscowości Solina, a dokeadnia na Górę Jawor – plaża. Gdzie od godz 10 będzie trwała impreza muzyczna Gwiazdy pod gwiazdami. Koncert Liber & Mateusz Mijal, a jako support wystąpi przed główną gwiazdą imprezy zespół Woli Ludzie.

Ostatniego dnia Solińskiej Majówki (3 maja 2017) ponownie powracamy do Polańczyka, na uroczyste obchody uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Tegoroczne Dni Gminy Solina zapowiadają się ciekawie, potrwają pełne pięć dni. Od soboty do środy, a przedłużona  majówka być może, w co głęboko wierzymy przełoży się na dużą frekwencje. Serdecznie zapraszamy.
Komentarze do newsa:   dodaj swój komentarz

Wołkowyja noclegi
Polańczyk hotel
Drozdowka nad Solina
Domki nad Soliną
komlowe Siolo
Kapio domki k/Soliny
Rabe noclegi
Czernyszowka noclegi
Statek Tramp Polańczyk
Czadzie Sioło
Solina Hotel
Domki Bukowiec
Nowy Dwor nad Solina
Domki Zawoz
Domki Zawóz
Noclegi Nad Solina
Zielony Ruczaj
Panorama Solina
Raj Helmuta
U Adama Solina
Domki Solina
Solina | Wiadomości | Miejscowości | Atrakcje | Noclegi | Mapa Soliny | Polityka Prywatności | Kontakt

Serwis SOLINA info.pl używa pliki cookies. Korzystając ze strony Solina.info.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki.