solina-top
SOLINA - Bieszczadzkie Morze w portalu solina.info.pl - noclegi, domki, hotele, baza noclegowa

Solina - wydarzenia i aktualności w portalu solina.info.pl

Lwów sentymentalny – plener fotograficzny z Fotowarsztaty.com
2018-01-09wydrukuj news

Zapraszamy na kolejny plener fotograficzny organizowany przez Fotowarsztaty.com. Tym razem wydarzenie odbędzie się nie nad Soliną, ani tym bardziej  w Bieszczadach, a w magicznym mieście, jakim jest bez wątpienia Lwów. Plener fotograficzny zatytułowany magicznie „Lwów sentymentalnie” odbędzie się w terminie 16-18 marca 2018r, oczywiście jak wskazuje tytuł we Lwowie.

„Plener fotograficzny Lwów - duża dawka fotografii miejskiej i historii z architekturą najwyższych lotów. Nie zabraknie dobrej kawy i wiśniówki. Uczestnicy odwiedzą miejsca bardzo znane i te nieco mniej: trzy katedry, tajemniczą cerkiew wołoską, mistyczne freski Rosena, zaułek ormiański,
cmentarz Orląt Lwowskich i inne.”
- mówi Paweł Brzozowski Fotowarsztaty.com, główny organizator wydarzenia.

Każdy, kto bywał kiedykolwiek we Lwowie, wie jakie to jest niezwykłe miejsce dla miłośnika fotografii. Na warsztatach będą mieli możliwość zmierzenia się z kilkoma wybranymi tematami fotograficznymi (głównie street photo oraz m.in. architektura, urbex, nocne), a także pozyskają wiedzę na temat, jaki sprzęt jest najodpowiedniejszy do konkretnych zastosowań.

W planach przewidziano także przejażdżkę lwowskimi tramwajami, odwiedziny na bazarze staroci oraz w zapomnianych miejskich zaułkach, gdzie poza mieszkańcami nikt nie zagląda. Celem pleneru jest odczucie klimatu Lwowa i uchwycenie tego na fotografiach - klimatu wieloetnicznego miasta na styku kultur.

„Edycja ma charakter fotowyprawy, mniej skupiamy się na teorii (nie ma wykładów ze slajdami jak na innych edycjach zajęć), więcej fotografujemy. Choć oczywiście podstawy teoretyczne będą poruszane – jednak wyłącznie w plenerze.” - opowiada Paweł Brzozowski, na temat charakteru organizowanych warsztatów we Lwowie.

Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy marki Tokina. Nie zapominajmy, że konieczne jest posiadanie ważnego paszportu !!!

Szczegółowe informacje na temat warsztatów, programu oraz warunków uczestnictwa można uzyskać pod adresem:
http://fotowarsztaty.com
http://fotowarsztaty.com/tematy-miejsca-zajec/lwow-sentymentalny-plener-fotograficzny/

Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com.

Zapraszamy w imieniu własnym, jak również organizatora Fotowrsztay.com, tym razem do Lwowa. Który jest magiczny o każdej porze roku. Można to spuentować tezą, że tym razem Nie tylko Solina, a że Lwów wcale nie jest tak daleko od Soliny... ;-)
Komentarze do newsa:   dodaj swój komentarz

Wołkowyja noclegi
Polańczyk hotel
Drozdowka nad Solina
Domki nad Soliną
komlowe Siolo
Kapio domki k/Soliny
Rabe noclegi
Czernyszowka noclegi
Statek Tramp Polańczyk
Czadzie Sioło
Domki Bukowiec
Nowy Dwor nad Solina
Domki Zawoz
Chatka Wariatka Solina
Domki Zawóz
Noclegi Nad Solina
Zielony Ruczaj
Panorama Solina
Raj Helmuta
Domki Solina
Zagroda Magija
Solina | Wiadomości | Miejscowości | Atrakcje | Noclegi | Mapa Soliny | Polityka Prywatności | Kontakt

Serwis SOLINA info.pl używa pliki cookies. Korzystając ze strony Solina.info.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki.