solina-top
SOLINA - Bieszczadzkie Morze w portalu solina.info.pl - noclegi, domki, hotele, baza noclegowa

Solina - wydarzenia i aktualności w portalu solina.info.pl

Koncert Paweł "Aldaron" Czekalski - "Niemanie"
2019-11-05wydrukuj news
Zapraszamy na kameralny koncert tym razem po sąsiedzku na Podkarpacie, a dokładniej donosząc na Roztocze Wschodnie, do Pensjonatu Hagi. Koncert pt. "Niemanie" – Pawła Czekalskiego. Artysta przeniesie nas w pełny nostalgii, poetycki wieczór z piosenką literacką. Koncert odbędzie się w miejscowości Horyniec-Zdrój, 23 listopada, sobota, o godz. 19:00.

Paweł "Aldaron" Czekalski – poeta, kompozytor, gitarzysta, wokalista, autor piosenek, bard. Śpiewa piosenki opisujące życie we współczesnym świecie, o relacjach i zależnościach świata natury i cywilizacji, o radościach, wyborach, smutkach, poszukiwaniu duchowości współczesnego człowieka.

Teksty Pawła Czekalskiego można określić piosenką literacką z dawką poezji, pełne gier słownych, czasem przemieszane ze stylistyką hip-hopową – są wykonywane z towarzyszeniem gitary i harmonijki ustnej. W latach 2005 – 2018 uczestnik, często laureat wielu imprez krajowych o charakterze konkursów, przeglądów czy festiwalów piosenki poetyckiej.

Piosenki Pawła możemy czasami usłyszeć w trójkowej audycji "Gitarą i Piórem" poświęconej poezji śpiewanej i piosence literackiej.

Paweł Czekalski pochodzi z Sosnowca, potem mieszkał w Warszawie, Bieszczadach, a obecnie pod Przemyślem. Pisze i wykonuje piosenki z którymi jeździł po świecie. Nie bardzo rozumie sens kultu pieniądza i kariery, dlatego stara się żyć w inny sposób. Stara się żyć tak, jak śpiewa. I tym, o czym śpiewa.

Po koncercie zapraszamy na spotkanie autorskie z Pawłem Czekalskim. Porozmawiamy o "Niemaniu", życiu artysty we współczesnym świecie, pasji do muzyki. Momentami także o "Audycie" - najnowszej książce Jacka Hugo Badera, której Paweł stał się jednym z bohaterów. W trakcie koncertu będzie można nabyć płyty artysty, które ma w swoim dorobku artystycznym.

Wstęp na koncert wolny !!! Liczba miejsc ograniczona. Organizatorzy zapewniają preferencyjne ceny noclegów dla widzów koncertu w Pensjonacie Hagi. Zapraszamy.Komentarze do newsa:   dodaj swój komentarz

Wołkowyja noclegi
Polańczyk hotel
Drozdowka nad Solina
komlowe Siolo
Kapio domki k/Soliny
Rabe noclegi
Czernyszowka noclegi
Statek Tramp Polańczyk
Czadzie Sioło
Domki Bukowiec
Domki Zawoz
Chatka Wariatka Solina
Domki Zawóz
Noclegi Nad Solina
Zielony Ruczaj
Panorama Solina
Raj Helmuta
Caryńska Ustrzyki Górne
Terbowiec Ustrzyki Górne
Domki Solina
Zagroda Magija
Solina | Wiadomości | Miejscowości | Atrakcje | Noclegi | Mapa Soliny | Polityka Prywatności | Kontakt

Serwis SOLINA info.pl używa pliki cookies. Korzystając ze strony Solina.info.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki.