solina-top
SOLINA - Bieszczadzkie Morze w portalu solina.info.pl - noclegi, domki, hotele, baza noclegowa

Solina - wydarzenia i aktualności w portalu solina.info.pl

Jadę w Bieszczady #CzekamyNaWas | Solina
2020-05-07wydrukuj news
Od kilku dni ponownie otwarte są hotele, pewnie niebawem zostaną otwarte restauracje (chociaż niektóre z nich już serwują jedzenie na wynos) więc nie pozostało nam nic innego jak zaprosić Was w Bieszczady przypominając co tak naprawdę sprawia, że są one tak wspaniałym miejscem. Fundacja Bieg Rzeźnika, organizator akcji Jadę w Bieszczady, po raz kolejny zaprasza nas w ten niezwykły zakątek Polski.

Jeszcze raz oddajemy głos tym, którzy tam mieszkają i najlepiej znają bieszczadzkie atrakcje. A i my z utęsknieniem czekamy na moment kiedy zobaczymy się na górskich szlakach już bez okołowirusowych restrykcji – mówi Mirosław Bieniecki, Prezes Fundacji Bieg Rzeźnika.

W gronie kilkunastu osób, które wzięły udział w projekcie „Jadę w Bieszczady” znaleźli się m.in. Władysław Ortyl Marszałek Województwa Podkarpackiego, przedstawiciele bieszczadzkich samorządów, przedstawiciel Nadleśnictwa Cisna, osoby reprezentujące branżę turystyczną, hotelarską i gastronomiczną.
W opublikowanym nagraniu wypowiadają się opowiadają o tym, dlaczego warto odwiedzić ten wyjątkowy region oraz czym wyróżniają się Bieszczady.

Na tych, którzy przyjadą w Bieszczady czekać będzie wiele atrakcji. To przede wszystkim niesamowita przyroda, dzikie góry, cisza i czyste powietrze. Górskie szlaki, zatykające dech w piersiach widoki ze szczytów i połonin.  Oryginalna kuchnia pogranicza oraz szeroka baza noclegowa.  Wycieczki drezynami rowerowymi, Bieszczadzka Kolejka Leśna, loty szybowcem, auta terenowe, spływy pontonowe czy rejsy po Jeziorze Solińskim to tylko niektóre z miejscowych  przyjemności czekających na Was w Bieszczadach.

Dołączając się do akcji i zachęcamy do wybrania tego regionu, jako miejsca docelowego nie tylko długich wakacyjnych wypoczynków, ale również spontanicznych weekendowych wyjazdów. Mamy nadzieję, że i Wy zdecydujecie się podjąć decyzję: Jadę w Bieszczady!

Bieszczady... Kto się jeszcze w nich nie zakochał powinien jechać tam czym prędzej.    
To podobno ostatni rejon Polski, w którym nocą widać wszystkie gwiazdy!

https://www.youtube.com/watch?v=4fp9S2aAFZM&t=2s
https://www.facebook.com/jadewbieszczady

#JadęwBieszczady
#ZmieńTerminNieOdwołuj
#CzekamyNaWas
Komentarze do newsa:   dodaj swój komentarz


Wołkowyja noclegi
Polańczyk hotel
Kapio domki k/Soliny
Statek Tramp Polańczyk
Czadzie Sioło
Unitra Polanczyk
Domki Bukowiec
Chatka Wariatka Solina
Domki Zawóz
Noclegi Nad Solina
Zielony Ruczaj
Raj Helmuta
Caryńska Ustrzyki Górne
Terbowiec Ustrzyki Górne
Domki Solina
Apartamenty - Zajazd Pod Carynska
Solina | Wiadomości | Miejscowości | Atrakcje | Noclegi | Mapa Soliny | Polityka Prywatności | Kontakt

Serwis SOLINA info.pl używa pliki cookies. Korzystając ze strony Solina.info.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki.