solina-top
SOLINA - Bieszczadzkie Morze w portalu solina.info.pl - noclegi, domki, hotele, baza noclegowa

Solina - wydarzenia i aktualności w portalu solina.info.pl

Pozimnie - Karolina Malinowska | Solina
2022-01-03wydrukuj news
Nakładem wydawnictwa Novae Res ukazała się powieść Karoliny Malinowskiej "Pozimnie". Piękna, surowa przyroda oraz chłodne relacje, które wywołują lawinę uczuć… Zajrzyj do bieszczadzkiego domu na odludziu i przekonaj się, jakie szanse będzie miała miłość w starciu z brutalną rzeczywistością!

Szybki unboxing w kilku słowach można opisać, że "Pozimnie" Karoliny Malinowskiej jest powieścią obyczajową pełną górskich krajobrazów i gorących uczuć.

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek marzyć, by "rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady"?

Zajrzyj do domu na odludziu wraz z Karoliną. Przekonaj się, co się stanie, gdy górski azyl, w którym chciała rozpocząć nowe życie, okaże się pułapką… pełną mrocznych tajemnic i nieoczekiwanie kiełkującej namiętności. Sprawdź, co kryje surowe piękno natury!

Karolina, główna bohaterka powieści, właśnie w ten sposób postanawia rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że surowe piękno natury, które na początku ją fascynowało, może kryć wiele mrocznych tajemnic. Jedną z nich udaje jej się poznać za sprawą Adama. Zamknięty w sobie i zgorzkniały mężczyzna z każdym dniem coraz bardziej się przed nią otwiera, a bolesne, rodzinne historie zaczynają nabierać rzeczywistych kształtów. Czy urokliwy dom na odludziu okaże się pułapką dla buzujących emocji i powoli kiełkującej namiętności? A może wcale nie tak łatwo jest przepędzić duchy przeszłości...?

"A w tamtym domu zakochała się od pierwszego wejrzenia. Wiosną, kiedy wszystko w kraju zamknięto z powodu pandemii wirusa i nie było pracy, pieniędzy, a nawet zakazano wchodzenia do lasów, codziennie rano wsiadała do samochodu i jechała na wieś. Parkowała na poboczu i szła przed siebie. Dom i szereg budynków gospodarczych wyłonił się któregoś dnia, kiedy wyszła z lasu. Wyglądał niesamowicie. Dookoła tylko pola i ściana zieleni. Jak okiem sięgnąć – pustka. Pomyślała wtedy, że dałaby wszystko, żeby to miejsce było jej.(...) Teraz była tu znowu. Po raz kolejny. Ostatecznie zdecydowana."

Co można znaleźć, kiedy otworzy się drzwi do wymarzonego życia…? Przekonaj się, czytając Pozimnie!

Karolina Malinowska

Urodzona w 1983 roku w Kępnie. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 2008 roku zawodowo i osobiście związana ze stolicą Dolnego Śląska. Ostatni rok spędziła pod lasem, gdzie oddawała się temu, co dla niej ważne: spacerom, muzyce klasycznej i pisaniu.

Rodzaj literatury: Literatura obyczajowa
Wydawca: Novae Res, 2021
Format: 121×195, skrzydełka
Wydanie: pierwsze
Liczba stron: 254
ISBN: 978-83-8219-694-8

Powieść "Pozimnie" Karoliny Malinowskiej ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna pod adresem https://zaczytani.pl/ksiazka/pozimnie,drukKomentarze do newsa:   dodaj swój komentarz


Wołkowyja noclegi
Polańczyk hotel
Statek Tramp Polańczyk
Domki Solina - Wołkowyja
Swobodne Wycieczki
Na Górce
Czadzie Sioło
Unitra Polanczyk
Domki Bukowiec
Chatka Wariatka Solina
Noclegi Nad Solina
Raj Helmuta
Caryńska Ustrzyki Górne
Terbowiec Ustrzyki Górne
Domki Solina
Apartamenty - Zajazd Pod Carynska
Solina | Wiadomości | Miejscowości | Atrakcje | Noclegi | Mapa Soliny | Polityka Prywatności | Kontakt

Serwis SOLINA info.pl używa pliki cookies. Korzystając ze strony Solina.info.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki.