solina-top
SOLINA - Bieszczadzkie Morze w portalu solina.info.pl - noclegi, domki, hotele, baza noclegowa

Solina - wydarzenia i aktualności w portalu solina.info.pl

Okruchy lodu - Patrycja Żurek. Premiera nowej powieści z Bieszczadami w tle
2023-10-17wydrukuj news
Niedawno miała miejsce premiera najnowszej powieści Patrycji Żurek - "Okruchy lodu". Książka ukazał się nakładem Wydawnictwa Dragon. Fabuła powieści rozgrywa się w małej podkarpackiej wsi, w bieszczadzkiej scenerii. Patrycja Żurek w najnowszej powieści zabiera czytelnika do pewnej małej wioski na Podkarpaciu w Bieszczadach.

Lauri przyjeżdża do małej wsi w województwie podkarpackim, żeby zdystansować się od ostatnich wydarzeń i przy okazji odwiedzić ciotkę. Nie sądzi, że trafi tu na Jarzębinę – kobietę skrzywdzoną przez los równie mocno jak on. Pozornie dzieli ich wiele – on jest policjantem, a ona miała zatarg z prawem. Jednak niebawem okazuje się, że równie wiele ich łączy. Przedświąteczny czas sprawia, że ich serca, które zamieniły się w okruchy lodu, topnieją.

Czy uda im się pokonać własne uprzedzenia i otworzyć na nowe?

Jan samotnie mieszka w drewnianej chacie, a wszystko czego mu trzeba, to ciepły posiłek. Wiesława po śmierci męża próbuje przygotować się na pierwsze święta bez ukochanego. Dobrawa – żona wójta wypełnia posłusznie wszystkie polecenia małżonka. Eliza, zwana przez miejscowych Kwiaciarką, to powierniczka ludzkich sekretów.

Czy magiczny czas przyniesie mieszkańcom choć małe chwile radości?
Jak potoczą się święta w wiosce na końcu świata?

"Okruchy lodu" to zimowa opowieść o tym, że zlodowaciałe serce może roztopić nawet mroźna aura. Chwytająca za serce historia o ludziach, którzy dojrzewają do zmian.

Patrycja Żurek
Pisarka, autorka powieści obyczajowych i romansów, ataże innych gatunków literackich. Pisze ksiązki mocne i prawdziwe. Nie lukruję rzeczywistości, nawet kiedy piszę o miłości.Komentarze do newsa:   dodaj swój komentarz


Wołkowyja noclegi
Polańczyk hotel
Statek Tramp Polańczyk
Domki Solina - Wołkowyja
Swobodne Wycieczki
Na Górce
Czadzie Sioło
Unitra Polanczyk
Domki Bukowiec
Chatka Wariatka Solina
Noclegi Nad Solina
Raj Helmuta
Caryńska Ustrzyki Górne
Terbowiec Ustrzyki Górne
Domki Solina
Apartamenty - Zajazd Pod Carynska
Solina | Wiadomości | Miejscowości | Atrakcje | Noclegi | Mapa Soliny | Polityka Prywatności | Kontakt

Serwis SOLINA info.pl używa pliki cookies. Korzystając ze strony Solina.info.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki.