solina-top
SOLINA - Bieszczadzkie Morze w portalu solina.info.pl - noclegi, domki, hotele, baza noclegowa

Solina - wydarzenia i aktualności w portalu solina.info.pl

Premiera nowej powieści Anny Ziobro - Ostatnia tajemnica | Solina
2024-02-20wydrukuj news
28 lutego premiera najnowszej powieści Anny Ziobro – "Ostatnia tajemnica". Przejmująca opowieść osadzona w latach sześćdziesiątych z Podkarpaciem w tle. Historia o tym, że sekrety mogą mieć niszczycielską moc, ale zawsze jest nadzieja na pojednanie. Powieść zostanie wydana nakładem Wydawnictwa Dragon.

Sabina zdaje sobie sprawę, że jej dni są policzone. Podejmuje więc decyzję o przeniesieniu się do hospicjum. W podróż na miejsce zabiera ją taksówkarz Artur. Tam z kolei wspieraniem pacjentów na ostatnim etapie ich życia zajmuje się jego żona, Eliza. Małżeństwo nie podejrzewa, że ich drogi zetkną się z seniorką ponownie.

Odliczając dni, Sabina skupia się na wspominaniu przeszłości, roztrząsa podjęte decyzje, oddaje się nostalgicznym chwilom i wraca z sentymentem do młodości. Jej jedynym pragnieniem jest nawiązanie kontaktu z mieszkającą w Berlinie wnuczką Heike. Niestety przez pewien rodzinny sekret kontakt Sabiny z rodziną jej syna Piotra całkowicie się urwał.
Czy Sabina spotka się z wnuczką?

"Jednym z głownych miejsc akcji jest Przemyśl. Poznajemy go na różnych etapach akcji. W latach 60, 90 i współczesnych. Jest to ważne dla mnie miasto - tam sie urodziłam i spędziłam pierwsze lata życia. Miałam szansę widzieć, jak zmieniło się na przestrzeni czasu i mm nadzieję, że moi czytelnicy się w nim odnajdą" - mówi autorka Anna Ziobro

Czy uda się rozwikłać ostatnią tajemnicę?
Jaką rolę odegra w tym taksówkarz Artur i jego żona Eliza?

Ostatnia tajemnica – Anna Ziobro
Premiera: 28 lutego 2024

Kilka faktów o autorce – Annie Ziobro
Rzeszowianka – pracująca jako tłumacz i korektor tekstów. Miłośniczka gór z duszą samotnikaKomentarze do newsa:   dodaj swój komentarz


Wołkowyja noclegi
Polańczyk hotel
Statek Tramp Polańczyk
Domki Solina - Wołkowyja
Swobodne Wycieczki
Na Górce
Czadzie Sioło
Unitra Polanczyk
Domki Bukowiec
Chatka Wariatka Solina
Noclegi Nad Solina
Raj Helmuta
Caryńska Ustrzyki Górne
Terbowiec Ustrzyki Górne
Domki Solina
Apartamenty - Zajazd Pod Carynska
Solina | Wiadomości | Miejscowości | Atrakcje | Noclegi | Mapa Soliny | Polityka Prywatności | Kontakt

Serwis SOLINA info.pl używa pliki cookies. Korzystając ze strony Solina.info.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki.