solina-top
SOLINA - Bieszczadzkie Morze w portalu solina.info.pl - noclegi, domki, hotele, baza noclegowa

Solina - wydarzenia i aktualności w portalu solina.info.pl

Willa przy Perłowej - Paulina Molicka | Solina
2024-04-11wydrukuj news
Najnowsza powieść Pauliny Molickiej - "Willa przy Perłowej" 24 kwietnia będzie miała swoją oficjalną premierę. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Dragon i jest kontynuacją, debiutanckiej kultowej powieści "Księgarenki na Miłosnej". Autorka, młoda rzeszowianka zaprasza czytelników na ulicę Perłową

W czerwcu 2023r., ukazała się debiutancka powieść Pauliny Molickiej - "Księgarenka ma Miłosnej", autorki bloga "Recenzje Dropsa Książkowego", która została nagrodzona tytułem Książki Roku 2023 w plebiscycie Granice.pl w kategorii romanse. Paulina Molicka po raz drugi możemy spotkać po drugiej stronie lustra, po stronie autorki powieści. "Willa przy Perłowej", jest kontynuacją kultowej "Księgarenki na Miłosnej", ale równocześnie książka, którą można czytać bez znajomości wcześniejszego tomu.

Na rozstaju dróg, z czerwoną walizką stoi ona – Michalina Sarnecka. Dziewczyna, którą los przywiódł do małego miasteczka, gdzie zamieszkuje z niewidzianym dawno stryjem. Szybko zakochuje się w nowym miejscu – zaprzyjaźnia z Olą z księgarenki przy Miłosnej i nawiązuje więzi z kolejnymi mieszkańcami.

Kiedy przypadkowo pomaga starszej pani, trafia do Willi przy Perłowej. Prowadzone przez trzy pokolenia rodziny Wolskich miejsce, boryka się z kłopotami finansowymi i będzie musiało zostać zamknięte. Jako specjalistka od marketingu Michalina oferuje swoje wsparcie, by pomóc uratować kameralny pensjonat. Wkrótce przeprowadza się do willi, gdzie na swojej drodze spotyka Adama – wnuka właścicielki. Mężczyzna niekoniecznie pała sympatią do dziewczyny...

Dlaczego Michalina uciekła od rodziny?
Czy uda się jej przekonać do siebie i swoich pomysłów Adama?
Czy Willa przy Perłowej znowu zacznie tętnić życiem?

Willa przy Perłowej to urocza opowieść o tym, że w najmniej oczekiwanym momencie życie proponuje nam nowe doznania, emocje i wrażenia.

Debiutancka powieść Pauliny Molickiej - "Księgarenka na Miłosnej" została nagrodzona tytułem Książki Roku 2023 w plebiscycie Granice.pl w kategorii romanse. Razem z autorką zapraszamy na ulicę Perłową.


Willa przy Perłowej - Paulina Molicka

Premiera: 24 kwietnia


PAULINA MOLICKA

Z wykształcenia polonistka, z zawodu copywriterka, z zamiłowania książkoholiczka. Romantyczna dusza, która jako czytelniczka chętnie sięga po kryminały i powieści z historią w tle. Pije litrami herbatę, chadza do teatru i ogląda seriale. Od 2015 roku prowadzi blog "Recenzje Dropsa Książkowego", na którym dzieli się opiniami o przeczytanych książkach. Gdy nie czyta, tworzy opowieści obyczajowe. W 2023r., wydała debiutancką powieść - "Księgarenka na Miłosnej", która została nagrodzona tytułem Książki Roku 2023 w plebiscycie Granice.pl w kategorii romanse.

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100092420306742
IG: https://www.instagram.com/dropsksiazkowy/Komentarze do newsa:   dodaj swój komentarz


Wołkowyja noclegi
Polańczyk hotel
Statek Tramp Polańczyk
Domki Solina - Wołkowyja
Swobodne Wycieczki
Na Górce
Czadzie Sioło
Unitra Polanczyk
Domki Bukowiec
Chatka Wariatka Solina
Noclegi Nad Solina
Raj Helmuta
Caryńska Ustrzyki Górne
Terbowiec Ustrzyki Górne
Domki Solina
Apartamenty - Zajazd Pod Carynska
Solina | Wiadomości | Miejscowości | Atrakcje | Noclegi | Mapa Soliny | Polityka Prywatności | Kontakt

Serwis SOLINA info.pl używa pliki cookies. Korzystając ze strony Solina.info.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki.