solina-top
SOLINA - Bieszczadzkie Morze w portalu solina.info.pl - noclegi, domki, hotele, baza noclegowa

Solina - wydarzenia i aktualności w portalu solina.info.pl

Wycieczka "Wodami rzeki San" z szansą na Najlepszy Turystyczny Produkt Polski
2017-11-14wydrukuj news

Jedna z wycieczek Biura Podroży BIESZCZADER została niedawno nominowana do reprezentowania Województwa Podkarpackiego w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Polski. Jest to wyjątkowa szansę, by to biuro, znane w Bieszczadach, które w sezonie letnim ma swój punkt w kultowej syrence na skrzyżowaniu w Polańczyku nad Soliną dostało najważniejszą nagrodę w turystyce, jaka może zostać przyznana w Polsce. Ale, żeby to się stało i ten cel został osiągnięty, to wszystko zależy od głosowania w internecie. Każdy państwa głos jest ważny i przybliża do celu. Wyniki zostaną ogłoszone dopiero na uroczystej gali w Warszawie 23 listopada o 19:00, gdzie BP Bieszczader zostało zaproszone.

Jaka atrakcja zostanie NAJLEPSZYM PRODUKTEM TURYSTYCZNYM POLSKI 2017? W październiku zostały wybrane najlepsze produkty turystyczny poszczególnych województw. Od kilku dni trwa głosowanie internautów. Województwo Podkarpackie reprezentuje wycieczka 1-dniowa Biura Podróży Bieszczader „WODAMI rzeki San!”. Jest to wyjątkowa atrakcja łącząca spływ kajakami z kuchnią regionalną, wędrówką do karmelu w Zagórzu oraz 2 godzinnym rejsem statkiem po niemal całym Zalewie Solińskim z degustacją win i serów bieszczadzkich. Więcej na:

Pierwszy raz w historii do konkursu zostało zgłoszone biuro podróży. Wybór nie jest bez powodu, gdyż nasz reprezentant ma dużo więcej podobnych niepowtarzalnych wycieczek i dba o promocję województwa na czele z Bieszczadami w bardzo szerokim zakresie.

Jak można oddać głos na produkt w konkursie na Najlepszy Turystyczny Produkt Polski??

  •  wejść na stronę https://www.polska.travel/pl/certyfikat-internautow2017
  •  kliknąć „nr 9”
  •  kliknąć „Zagłosuj na produkt”.

Co ważne i warte przypomnienia – głosować można codziennie do północy 19 listopada, 2017r !

Pokrótce przybliżamy w kilku zdaniach, kilka istotnych faktów na temat nominowanej wycieczki BT Bieszczader w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Polski.

Wycieczka 1-dniowa WODAMI rzeki San! to oferta łącząca atrakcje związane z wodą, górami i historią Bieszczad dla każdej grupy wiekowej. Każdy punkt programu jest związany z Sanem. Zaczyna się od SPŁYWU KAJAKAMI na najbardziej malowniczym odcinku z Sanoka do Mrzygłodu.

Podczas spływu każdy indywidualnie podejmuje decyzję czy chce płynąć 1h, czy dłużej 2:15h. Jeśli ktoś „boi się wody”, nie lubi pływać lub wybrał się z małymi dziećmi to idzie razem ze specjalnie wynajętym przewodnikiem na zwiedzanie SKANSENU w Sanoku. Następnie cała grupa zapraszana jest na POSIŁEK REGIONALNY, który zamawiany jest w restauracji w kształcie statku na brzegu rzeki. Turyści mają do wyboru hryczanyki (kotlety z mięsem i kaszą gryczaną) lub naleśniki.

Później przemieszczamy się autokarem do Zagórza, gdzie po pokonaniu 1,2 km docieramy do największych w Polsce RUIN KLASZTORU Karmelitów Bosych z 22 m wieżą widokową. Ostatnim punktem programu jest REJS STATKIEM po niemal całym Zalewie Solińskim aż do Olchowca, czyli pokonując 50 km! Łączymy opowiadanie historii Zalewu Solińskiego z DEGUSTACJĄ WIN i SERÓW bieszczadzkich kończąc o zachodzie słońca.

Zachęcamy wszystkich do głosowania, każdy głos jest ważny i przybiża do zdobycia głownej nagrody. Szczególnie, że nalezy pamietać jest to również znakomita promocja regionu Jeziora Solińskiego i Soliny, oraz całego województwa podkarpackiego i regionu Bieszczady.
Komentarze do newsa:   dodaj swój komentarz

Wołkowyja noclegi
Polańczyk hotel
Drozdowka nad Solina
Domki nad Soliną
komlowe Siolo
Kapio domki k/Soliny
Rabe noclegi
Czernyszowka noclegi
Statek Tramp Polańczyk
Czadzie Sioło
Domki Bukowiec
Nowy Dwor nad Solina
Domki Zawoz
Chatka Wariatka Solina
Domki Zawóz
Noclegi Nad Solina
Zielony Ruczaj
Panorama Solina
Raj Helmuta
Domki Solina
Zagroda Magija
Solina | Wiadomości | Miejscowości | Atrakcje | Noclegi | Mapa Soliny | Polityka Prywatności | Kontakt

Serwis SOLINA info.pl używa pliki cookies. Korzystając ze strony Solina.info.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki.