solina-top
SOLINA - Bieszczadzkie Morze w portalu solina.info.pl - noclegi, domki, hotele, baza noclegowa

Solina - wydarzenia i aktualności w portalu solina.info.pl

Julia Kubica
2019-06-05wydrukuj news

Galeria Przy Pętli Gminnego Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej zaprasza na otwarcie wystawy 8 czerwca 2019r. - Julia Kubica "MISTERIA 2". O godz. 19 - recital muzyki barokowej w wykonaniu: Michalina Bienkiewicz (sopran), Łukasz Kot (fortepian). Wystawa autorska w dniach - 08/06 – 11/07

Z jednej strony twarz – nasza wizytówka. Da się z niej wyczytać emocje, przeżycia, upływający czas. Z drugiej strony twarz – maska, pod którą staramy się ukryć przed światem.

Pielęgnacja urody to złożony ceremoniał, któremu poświęcamy NAPRAWDĘ sporo czasu. Nie zawsze z próżności. Często po prostu z szacunku do siebie
i do drugiego człowieka. Ważną składową tych tajemniczych misteriów jest nakładanie różnego rodzaju masek i maseczek, w których wyglądamy czasem tak, że... lepiej przemilczeć. Dlatego też w intymnym dla siebie miejscu – własnym domu lub salonie kosmetycznym – ulegamy pożądanemu przeobrażeniu.

Bohaterkami portretów – choć wśród nich znalazł się też jeden bohater – są osoby związane z muzyką, teatrem, filmem czy telewizją oraz szeroko rozumianą branżą artystyczną, dla których kult twarzy to część zawodowej codzienności. Zza kosmetycznej „maski” spoglądają na nas, m.in: śpiewaczka operowa, aktorka, reżyserka czy animatorka kultury. Grają różne role i stroją miny, jak wiele z nas robi to przed lustrem.

Oglądają Państwo poszerzony cykl prac. Część z nich można już było oglądać na wystawie Misteria w Teatrze im. Stefana Jaracza w Otwocku k/Warszawy w styczniu i lutym 2019 roku.

Komentarze do newsa:   dodaj swój komentarz

Wołkowyja noclegi
Polańczyk hotel
Drozdowka nad Solina
komlowe Siolo
Kapio domki k/Soliny
Rabe noclegi
Czernyszowka noclegi
Statek Tramp Polańczyk
Czadzie Sioło
Domki Bukowiec
Domki Zawoz
Chatka Wariatka Solina
Domki Zawóz
Noclegi Nad Solina
Zielony Ruczaj
Panorama Solina
Raj Helmuta
Caryńska Ustrzyki Górne
Terbowiec Ustrzyki Górne
Domki Solina
Zagroda Magija
Solina | Wiadomości | Miejscowości | Atrakcje | Noclegi | Mapa Soliny | Polityka Prywatności | Kontakt

Serwis SOLINA info.pl używa pliki cookies. Korzystając ze strony Solina.info.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami twojej przeglądarki.